×

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyununu Değiştirdi

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyununu Değiştirdi

Epic Games haftanın ücretsiz oyununu değiştirdi

Epic games, bu haftanın ücretsiz oyunu bilinmeyen tarihe kadar erteledi.

Wargame-Red-Dragon-Free-Download-300x169 Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyununu Değiştirdi

Epic Games, uzun zamandır oyunculara belirli aralıklarla ücretsiz oyunlar sunuyor. Şirketin geçen hafta gelecek haftanın ücretsiz video oyununun Wargame Red Dragon olacağını duyurmuştu ancak bu haftanın ücretsiz Epic Games oyunu için şirketin planlarında bir değişiklik meydana geldi. Bu hafta, Red Dragon yerine başka bir oyunun ücretsiz olarak verilmesinde karar kılındı.

Bu haftanın ücretsiz Epic Games oyunu ne olacak?

dungeons-3-ucretsi-epic-games-300x169 Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyununu Değiştirdi

Epic Games, geçtiğimiz hafta Wargame Red Dragon’u 5 Kasım’dan başlayarak 12 Kasım’a kadar ücretsiz sahip olunabileceğini ve indirilebileceğini açıklamıştı. Ancak şirketin planlarında beklenmedik bir gelişme meydana geldi. Haftanın ücretsi Epic Games oyunu değişti. Oyuncuların 5 Kasım 2020 tarihinden itibaren belirli bir süre boyunca ücretsiz sahip olabileceği video oyununun Dungeons 3 olmasına karar verildi.

Strateji tabanlı video oyunu olan Dungeons 3 hem çok oyunculu hem de tek oyunculu modlara sahip. Tek oyunculu modda yaklaşık 20 görev bulunuyor. Karanlığın hakim olduğu bir dünyada geçen oyunda birbirinden çeşitli yaratıklardan birini seçebilir ve kendi ordunuzu geliştirmeye başlayabilirsiniz.

 

Özgün Çağrı Cankat Kayadelen

Yorum gönder