×

Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü

Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü

Black Widow filminin kamera arkası görüntüleri sızdı

Yapımı aylar öncesinden biten Black Widow’un kamera arkası görüntüleri sızdırıldı.

Black Widow’un kamera arkası görüntüleri sosyal medya üzerinden sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler filmde görünmeyen sahneleri içeriyor olsa da yapımı aylar öncesinden biten Black Widow için hazırlanan eşyalar, filme dair bazı ipuçları barındırıyor.

black-widow-filminin-kamera-arkasi-goruntuleri-sizdi-galeri-11-300x169 Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü black-widow-filminin-kamera-arkasi-goruntuleri-sizdi-galeri-10-300x225 Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü black-widow-filminin-kamera-arkasi-goruntuleri-sizdi-galeri-9-234x300 Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü black-widow-kamera-arkasi-Scarlett-Johansson-Marvel-1-300x169 Marvel’ın Beklenen Filmi Black Widow’un Set Görüntüleri İnternete Düştü

Avengers Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’nin ilk dönemi biten Black Widow filmi ile ikinci dönemine başlayacaktı. Ancak salgın bu duruma da engel oldu. 1 Mayıs’ta yayınlanması beklenen Black Widow filminin salgın sebebiyle önümüzdeki yıla kadar ertelendi.

Filmin şu anki vizyon tarihi 7 Mayıs 2021 tahmin ediliyor. Filmin yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour ve William Hurt bulunuyor.

 

Özgün Çağrı Cankat Kayadelen

Yorum gönder